Інтерфакс-Україна
07:06 10.05.2021

У Сумській області чоловік вивісив на балконі плакат із радянською символікою

1 хв читати
У Сумській області чоловік вивісив на балконі плакат із радянською символікою

У Сумській області в неділю близько 9:00 в Путивлі (Сумська обл.) 53-річний чоловік вивісив на балконі плакат з радянською символікою, повідомила прес-служба Національної поліції Сумської області.

"Патрулюючи місто, співробітники сектора реагування патрульної поліції побачили на одному з балконів міста плакат із забороненою символікою. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група для з'ясування всіх обставин події", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що правоохоронці попередньо встановили, що 53-річний громадянин не вперше порушує так само закон.

Зараз вирішується питання про притягнення чоловіка до відповідальності.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА