Інтерфакс-Україна
13:46 10.05.2021

Байден візьме участь у віртуальному саміті країн-членів східного флангу НАТО, де обговорюватимуть Україну

1 хв читати
Байден візьме участь у віртуальному саміті країн-членів східного флангу НАТО, де обговорюватимуть Україну

Президент США Джо Байден приєднається через відеозв'язок до зустрічі президентів країн-членів східного флангу НАТО, яка відбудеться в понеділок, 10 травня, в Бухаресті, повідомив президент Румунії Клаус Йоханніс.

"Радий вітати Джо Байдена на саміті країн "Бухарестської дев'ятки", який я приймаю сьогодні в Бухаресті", - написав Йоханніс у Twitter у понеділок.

Він зазначив, що також разом із президентом Польщі Анджеєм Дудою вітає генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в рамках підготовки до саміту НАТО з наголосом на трансатлантичні зв'язки, NATO-2030 , оборону та стримування.

Як повідомляє видання DW, очікується, що головними темами обговорення на саміті так званої "Бухарестської дев'ятки" стануть безпека в Чорноморському регіоні та ситуація навколо України.

Саміт має на меті координацію безпеки позицій країн регіону, в ньому також візьмуть участь президенти Болгарії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Латвії та Литви.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

Названі кандидати на посаду президента КАІ

Фон дер Ляєн: міжнародні кордони не можна змінювати силою, тільки Україна може прийняти такі рішення

Україна і РФ обмінялися вже понад 10 тисяч військових з початку повномасштабного вторгнення – ГУР

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

Мовний омбудсмен назвала неприйнятними вимоги РФ надати російській мові статус офіційної та легітимізувати РПЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА