21:59 10.05.2021

Президент Вірменії призначив на 20 червня дострокові вибори до парламенту

1 хв читати
Президент Вірменії призначив на 20 червня дострокові вибори до парламенту

Президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про проведення дострокових парламентських виборів у країні 20 червня.

"Беручи за основу розпуск парламенту в силу права, призначити на 20 червня 2021 року позачергові парламентські вибори", - йдеться в указі президента.

Указ набуває чинності з 11 травня.

Раніше в понеділок парламент Вірменії відповідно до Конституції був розпущений, оскільки двічі не обрав Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра республіки.

Процес голосування був ініційований з метою розпуску парламенту і проведення дострокових парламентських виборів.

25 квітня прем'єр-міністр Вірменії Пашинян заявив, що йде у відставку для проведення позачергових виборів, але продовжить виконувати обов'язки до позачергових виборів парламенту.

Керівна партія "Громадський договір" заявила про самостійну участь у майбутніх дострокових виборах, кандидатом на пост прем'єра буде Пашинян.

Колишній президент Вірменії Роберт Кочарян очолить передвиборний блок "Вірменія" з партіями "Вірменія, що відроджується" і "Дашнакцутюн". Партію "Вірменія, що відроджується" заснував у 2021 році колишній губернатор Сюнікської області Вірменії Ваге Акопян. Членами цієї політичної сили стали усі мери і керівники громад Сюнікської області, що межує з Азербайджаном і Іраном.

Сам Кочарян є безпартійним.

Партія екс-директора Служби національної безпеки Артура Ванецяна "Вітчизна" і Республіканська партія екс-президента Сержа Саргсяна візьмуть участь у виборах у єдиному блоці. Сам Саргсян у виборах участі не братиме.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА