13:52 11.05.2021

НАТО закликає Україну зміцнити її демократичні інституції та посилити верховенство права відповідно до стандартів Альянсу - голова представництва Вінніков

2 хв читати
НАТО закликає Україну зміцнити її демократичні інституції та посилити верховенство права відповідно до стандартів Альянсу - голова представництва Вінніков

НАТО закликає Україну зміцнити її демократичні інституції, посилити верховенство права та розвинути можливості з безпеки відповідно до стандартів Альянсу, заявив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

"Союзники вітають, що в останні роки річні національні програми України стали більш стратегічними та орієнтованими на результат. Це важливо, тому що за відсутності стратегічного режиму є ризик зриву реформ та руйнування цінностей, як сталося після 2010 року. Союзники закликають Україну надалі зміцнити її демократичні інституції, посилити верховенство права та розвинути можливості з безпеки та захисту відповідно до стандартів, принципів та найкращих практик НАТО", - сказав Вінніков на всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпека країни" у Києві у вівторок.

Він зазначив, що з часів Революції гідності в реформах в Україні було досягнуто більше прогресу, ніж за 20 років до цього, зокрема у секторі безпеки та оборони.

Глава представництва запевнив, що НАТО підтримує амбітний і великий порядок денний реформ України, який принесе користь громадянам країни і допоможе просуванню її євроатлантичних прагнень.

Водночас Вінніков наголосив, що Альянс продовжує стежити за діями військ РФ біля кордонів України.

"Як сказав генеральний секретар НАТО минулого тижня, тисячі російський військ залишаються в та навколо України. Ми також бачимо, що Росія зберегла багато зброї та обладнання і впроваджує обмеження у Чорному морі, включаючи обмеження доступу до Азовського моря через Керченську протоку. НАТО залишається пильним, і ми ретельно стежимо за подіями", - зазначив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА