Інтерфакс-Україна
15:21 11.05.2021

СБУ здійснює обшуки в будинку Медведчука

1 хв читати
СБУ здійснює обшуки в будинку Медведчука

Співробітники Служби безпеки України проводять слідчі дії в будинку народного депутата, лідера Всеукраїнського громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука.

"Обшуки відбуваються. Вичерпні коментарі з цього приводу буде надано пізніше", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі СБУ.

Як уточнило агентству джерело, обшуки відбуваються в кількох місцях.

Як повідомлялося, 25 березня СБУ здійснила обшуки в офісах Всеукраїнського громадського руху "Український вибір - Право народу", лідером якого є Віктор Медведчук, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

"Є підстави вважати, що керівництво "Українського вибору", яке перебуває у Києві, продовжує координувати діяльність його членів в АР Крим, незважаючи на спроби публічно відмежуватися від незаконних дій своїх колег на півострові", - зазначив співрозмовник агентства.

26 березня українські правоохоронці повідомили про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України) і посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України) трьом керівникам ініціативних груп громадського руху "Український вибір".

За інформацією правоохоронців, підозрювані брали участь в організації та проведенні "референдуму" на території Кримського півострова, чим сприяли його подальшій окупації Російською Федерацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський назвав енергетичне обладнання, фінанси і ППО головними темами переговорів з партнерами

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Зеленський та Карні обговорили розширення участі Канади в ініціативі PURL

У Херсоні загинула ще одна людина

Трамп і Зеленський говорили про ракети великої дальності Tomahawk - ЗМІ

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Естонія тимчасово закрила пункт пропуску Саатсе на кордоні з РФ

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА