Інтерфакс-Україна
08:00 12.05.2021

Жінка загинула поблизу Тель-Авіва через ракетний обстріл з сектора Гази

1 хв читати
Жінка загинула поблизу Тель-Авіва через ракетний обстріл з сектора Гази

Жінка загинула в ізраїльському місті Рішон-ле-Ціон неподалік від Тель-Авіва в результаті ракетного обстрілу з сектора Гази, повідомляє видання Haaretz.

За даними видання, вона загинула після прямого попадання ракети в її будинок.

Газета Times of Israel повідомляє, що також під удар потрапили міста Рамат-Ган, Сдот і Тайбе.

Бойовики ХАМАС раніше заявили про запуск 130 ракет в бік Тель-Авіва. У цьому місті спрацювали сирени повітряної тривоги.

Ізраїль раніше цього тижня почав наносити удари по Газі у відповідь на проведені звідти ракетні обстріли ізраїльських міст. Зазвичай бойовики з сектора Гази ведуть вогонь у напрямку прилеглих міст: таких як Сдерот, Ашкелон. Тель-Авів розташований значно далі, і для того, щоб завдати по ньому удари, потрібні більш досконалі ракети, ніж ті, які зазвичай застосовують бійці ХАМАС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА