10:50 12.05.2021

Україна запобігатиме ескалації воєнного конфлікту - Таран про Стратегію воєнної безпеки

1 хв читати
Україна запобігатиме ескалації воєнного конфлікту - Таран про Стратегію воєнної безпеки

Україна не ставить за мету досягнення виснажливого для економіки воєнного паритету із противником шляхом тотальної мілітаризації держави, цитує управління преси та інформації Міністерства оборони України керівника відомства Андрія Тарана.

"Пріоритет віддається застосуванню превентивних, асиметричних і непрямих дій для запобігання ескалації воєнного конфлікту, широкому залученню до вирішення оборонних завдань цивільних інституцій та потужного опору", - сказав Таран під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30", коментуючи положення Стратегії воєнної безпеки.

За словами керівника оборонного відомства, в стратегії визначено модель організації комплексної оборони. "Вона передбачає завчасне планування та підготовку, розгортання тероборони, відсіч і стримування збройної агресії. Також застосування сил оборони, військового резерву, опору й усіх мобілізаційних ресурсів і, нарешті, постконфліктне врегулювання", - розповів він.

Чинна стратегія національної безпеки України, на відміну від попередніх документів, зазначив міністр, визначає засади не лише планування оборони держави, а й розвитку сил оборони.

Таран розповів, що планування оборони держави і розвиток сил оборони передбачають удосконалення системи управління військами та зброєю, розвиток військово-морських можливостей, протиповітряної оборони, авіації, ракетних військ і артилерії, систем розвідки, безпілотних і роботизованих комплексів, удосконалення систем мобілізації, територіальної оборони й опору.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА