13:54 12.05.2021

На Чернігівщині стартували навчання з тероборони

1 хв читати
На Чернігівщині стартували навчання з тероборони

Планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони розпочалися в середу в Чернігівській області, в них беруть участь дві тисячі військовозобов'язаних оперативного резерву другої черги і резервістів 119-ї окремої бригади територіальної оборони оперативного командування "Північ", повідомляє прес-служба Чернігівської обласної державної адміністрації.

"Зібраний особовий склад організаційного ядра розпочав підготовку для розгортання бригад у повному складі. Протягом двох днів резервісти прибуватимуть в осередки територіальної оборони, всі вони забезпечуватимуться харчуванням, формою, засобами гігієни, зброєю, боєприпасами", - повідомила голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко, яка за посадою очолює територіальну оборону області.

"Сформовані підрозділи розпочнуть планові заняття з бойової підготовки, також в програмі навчань тренування штабів для відпрацювання охорони державного кордону, важливих об’єктів та комунікацій та підтримання правового режиму воєнного стану на мирній території", - розповіла вона.

Під час навчань відпрацьовуватимуться питання спроможності місцевих органів влади й органів військового управління до формування загонів територіальної оборони і підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

Базові табори розміщуватимуться у межах всіх п'яти районів області - Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського - а також безпосередньо в місті Чернігові. Навчальні збори фінансуються з державного, обласного бюджетів, територіальними громадами та із залученням волонтерської та благодійної допомоги.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА