07:11 13.05.2021

Росія продовжує у прискореному порядку видачу паспортів жителям Донбасу і Криму

1 хв читати
Росія продовжує у прискореному порядку видачу паспортів жителям Донбасу і Криму

Масова видача російських паспортів жителям окупованих Росією територій Донецької та Луганської областей, а також АР Криму триває в прискореному порядку, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Росія продовжує, а останнім часом навіть прискорює, політику масової видачі паспортів у спрощеному порядку українським громадянам на непідконтрольних уряду територіях України", - написала Денісова на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, влада Криму "примушує вчителів, інших працівників шкіл і членів їх сімей до обов'язкової реєстрації на "тренувальне всеросійське онлайн голосування на виборах до Держдуми Росії". Педагогів зобов'язують підтверджувати факти реєстрації скріншотами. У разі невиконання цієї процедури, окупаційна влада погрожує їм звільненням. Переконана - це здійснюється з метою подальшої реалізації суб'єктності Криму в складі РФ".

Також омбудсмен зазначила, що аналогічна ситуація з роздачею паспортів спостерігається і на територіях Донецької та Луганської областей, непідконтрольних уряду України.

"Така сама ситуація і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зараз паспорти там отримали майже 600 тисяч українських громадян - це чиновники органів місцевої влади, вчителі, лікарі. Діють за принципом - якщо ти не отримуєш паспорт - ти не працюєш", - наголосила вона.

 

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА