Інтерфакс-Україна
07:19 13.05.2021

Майже 200 таборів на базі шкіл працюватимуть у Харкові в червні

1 хв читати
Майже 200 таборів на базі шкіл працюватимуть у Харкові в червні

З 7 до 25 червня в Харкові буде працювати 191 табір з денним перебуванням на базі міських шкіл, повідомив директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту міськради Олексій Чубаров.

"Цього року більшість позаміських оздоровчих закладів також (як і минулого року - ІФ) не планує відкриватися. Проте працюватиме 191 табір на базі шкіл, у них відпочине 25,6 тис. дітей. Зміна становитиме шість годин на день, з дворазовим харчуванням. За сприятливої епідемічної ситуації планується провести 41 екскурсію і походи для майже 700 дітей", - цитує Чубарова прес-служба міськради.

Крім того, за його словами, з 1 червня до 31 серпня в оздоровчому режимі працюватимуть 234 установи дошкільної освіти, де планується оздоровити близько 41 тис. дітей.

Як повідомлялося, влітку 2020 року через епідемію коронавірусної інфекції не працювали не тільки шкільні табори, а й позаміські оздоровчі заклади.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку на особисте зобов'язання - ЗМІ

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили "Читальню однієї книги"

Ворог продовжує удари по транспортній інфраструктурі з метою обрізати сполучення з прифронтовими територіями - "Укрзалізниця"

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

З початку року в окупованому Криму зафіксовано більше 700 випадків порушення прав людини – Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА