08:52 13.05.2021

Одеський суд зупинив незаконне будівництво готелю на Лідерсовському бульварі

1 хв читати
Одеський суд зупинив незаконне будівництво готелю на Лідерсовському бульварі

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури про знесення за свій рахунок підприємствами об'єкта нерухомого майна, самовільно зведеного на Лідерсовському бульварі, 7, 9, повідомила прес-служба Одеської обласної прокуратури.

"Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 11.05.2021 за вказаним позовом задоволено заяву обласної прокуратури про забезпечення позову – заборонено підприємствам та будь-яким іншим юридичним або фізичним особам здійснювати будь-які будівельні роботи на земельних ділянках, що знаходяться на Лідерсовському бульварі, 7, 9, до набрання законної сили судовим рішенням у зазначеній адміністративній справі", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, на Лідерсовському бульварі виконуються будівельно-монтажні роботи з будівництва готелю з центром обслуговування туристів і спортивним клубом, пунктом надання першої медичної допомоги і реабілітаційним центром. На момент обстеження ділянки виконувалися роботи з будівництва підвального поверху з монолітного залізобетонного каркаса і роботи із вдавлювання паль.

Разом із тим, Реєстр будівельної діяльності містить дані лише про реєстрацію повідомлення про початок виконання підготовчих робіт з будівництва, інформація про реєстрацію/видачу документів дозвільного характеру на об'єкт будівництва за зазначеною адресою відсутня.

"Звернення прокурора з відповідним позовом до суду обумовлене порушенням інтересів держави щодо гарантування останньою дотримання вимог містобудівного законодавства усіма суб’єктами права", - зазначили в прокуратурі.

Наразі за позовом обласної прокуратури суд відкрив провадження.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА