Інтерфакс-Україна
12:29 13.05.2021

Зеленський анонсував презентацію університету з підготовки фахівців у кіберсфері

1 хв читати
Зеленський анонсував презентацію університету з підготовки фахівців у кіберсфері

Президент України Володимир Зеленський заявив про розроблення університету з підготовки фахівців у сфері протидії кіберзагрозам.

"У нас великі плани щодо підготовки таких (у кіберсфері - ІФ) фахівців. Окрім центру, ми розробляємо університет. Скоро його презентуватимемо", - заявив Зеленський під час ознайомлення з роботою Кіберцентру UA30 на всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпека країни".

Він додав, що "в Україні необхідно готувати таких фахівців із 15-16 років і зробити так, щоб вони нікуди не виїжджали".

"Ми маємо пропонувати їм у країні реальну роботу, а вони нам після запропонують безпечне життя", - сказав він.

Він також зазначив, що "відкриття першого в Україні Кіберцентру UA30 свідчить про те, що країна змінюється не просто на словах".

"Вважаю, що це (кіберцентр - ІФ) вітрина того, що Україна змінюється і не просто на словах. У нас відкриваються такі центри. Це перший центр в Україні - це гарний початок", - сказав Зеленський.

"Спасибі всім професіоналам, молодим людям, які символізують назву Кіберцентру UA30. Я подивився на їхній середній вік - приблизно 30 років. Це прекрасні сучасні люди... Головне, щоб люди, які тут перебувають, працювали на українську державу, тоді все буде добре з Україною", - підсумував президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА