Інтерфакс-Україна
14:48 13.05.2021

Austrian Airlines, Lufthansa і British Airways призупиняють польоти до Тель-Авіва

1 хв читати
Austrian Airlines, Lufthansa і British Airways призупиняють польоти до Тель-Авіва

Austrian Airlines, Lufthansa і British Airways призупиняють польоти до Тель-Авіва, Austrian Airlines повідомила про рішення в четвер.

"Через наростання ескалації в Ізраїлі Austrian Airlines припиняють польоти до Тель-Авіва до 14 травня включно. Заплановані польоти на 13 і 14 травня буде скасовано", - повідомила авіакомпанія.

Польоти скасувала також авіакомпанія Lufthansa, вона вже поінформувала своїх пасажирів про це рішення. Як очікується, польоти відновляться з суботи. Аналогічне повідомлення зробила компанія British Airlines.

Члени палестинських угруповань у секторі Гази в ніч на четвер після паузи в кілька годин відновили ракетний обстріл Ізраїлю, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Сирени повітряної тривоги були чутні в містах на півдні та в центральній частині Ізраїлю. Зокрема, про небезпеку попереджали жителів Тель-Авіва й навколишніх населених пунктів.

Ізраїль раніше цього тижня почав завдавати ударів по Газі у відповідь на ракетні обстріли ізраїльських міст, що проводилися звідти.

Спочатку бойовики в секторі Гази розпочали ракетні обстріли, щоб підтримати палестинських демонстрантів у Єрусалимі. Ситуація в регіоні ускладнилася на тлі рішення ізраїльського суду про виселення кількох палестинських сімей із їхніх осель у Шейх Джарраху.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА