19:13 13.05.2021

Обшуки київських комунальних підприємств не є політичною атакою з боку влади

2 хв читати
Обшуки київських комунальних підприємств не є політичною атакою з боку влади

Обшуки на комунальних підприємствах Києва, що проводяться органами прокуратури спільно з колегами з правоохоронних органів, не є політичною атакою на них з боку представників влади, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Прокуратура системно проаналізувала ситуацію і зробила відповідні висновки - цілком прозорі. Виявлено махінації на десятки мільйонів гривень. Це не про політику, це про те, що в київських міських структурах побудована шкідлива тіньова система. І за це точно повинна бути відповідальність", - повідомив Подоляк у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, в умовах численних недоробок муніципальної влади в частині відновлення доріг і тротуарів, відсутність зливової каналізації, виразної логістики управління транспортними потоками і скандальними забудовами правоохоронці провели відповідну роботу, почали задавати конкретні питання про гроші і якість сервісу.

"Абсурдно намагатися обізвати конкретні юридичні дії правоохоронних органів умисною політичною атакою на комунальні підприємства", - сказав Подоляк.

Він також додав, що якщо муніципальна влада добре управляє господарськими питаннями, у неї "немає часу на нескінченні медійні спекуляції".

"І навпаки, якщо є корупційні осередки в інфраструктурі, тоді починається легендарна пісня "навколо вороги!"- про політичні репресії і силовий тиск з боку влади", - зазначив він.

На думку радника керівника Офісу президента, "коли обговорюється якість столичного життя, мова завжди повинна йти тільки про досить конкретні речі: це вулиці, будинки, дороги, послуги, парки, комфорт, тобто чи зручно користуватися містом, чи є хороші сервіси і якісна робота міської влади".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА