Інтерфакс-Україна
06:58 14.05.2021

Держсекретар США заявив, що необхідно подальше розслідування причин виникнення COVID-19

1 хв читати

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що вважає важливим продовження розслідування причин виникнення COVID-19, оскільки наявних даних про це недостатньо.

"Ні, я не задоволений результатами минулого розслідування. І, так, вважають за потрібне подальше розслідування", - сказав він на прес-конференції у Вашингтоні.

Блінкен пояснив, що важливо зрозуміти, де і як почав поширюватися коронавірус, щоб світова спільнота в схожих ситуаціях розуміла, яким чином діяти.

Як повідомлялося, розслідування, проведене експертами ВООЗ спільно з колегами з КНР, позбавило змоги дати однозначну відповідь на питання про те, де виник COVID-19. Експерти дали оцінку різним версіям, до того ж, повністю не відкинувши жодну з них. Критики доповіді фахівців ВООЗ вважають, що ці люди під час поїздки в Китай не могли проводити дійсно незалежне розслідування, оскільки діяли лише спільно з китайськими колегами.

Першим відомим осередком поширення коронавірусу стало китайське місто Ухань. Однак досі незрозуміло, як вірус туди потрапив і як почав поширюватися серед людей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих в Києві зросла до 30 осіб – КМВА

Двоє людей загинули, ще сімох поранено через ворожу атаку по Чорноморську – ОВА

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат депутата Кузнєцова, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

Українські воїни успішно застосували "довгі нептуни" по цілях в РФ - Зеленський

Сибіга розраховує на швидке втілення в життя рішень, які обговорилися на зустрічі G7

Внаслідок ударів РФ по енергетиці знеструмлено споживачів у трьох областях

Клименко: У Києві загинуло чотири людини, травмовані близько 30, під завалами можуть бути люди

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат Гетманцева, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

На 1 тис. грн "Зимової підтримки" не можна буде придбати підакцизні товари - Кабмін

Збито/подавлено 419 із 449 цілей противника, є влучання ракет та 23 ударних БпЛА на 13 локаціях – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА