Інтерфакс-Україна
11:53 14.05.2021

Тепла погода потішить українців у вихідні дні

1 хв читати
Тепла погода потішить українців у вихідні дні

У найближчу добу погоду України визначатиме тепла, на заході та півночі - нестійка повітряна маса, повідомив Укргідрометцентр.

У західних, удень і в північних областях невеликі короткочасні дощі, подекуди грози, на решті територій без опадів.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14°, удень 20-25°, у східних областях до 28°, на Закарпатті 14-19°.

У Києві в ніч на суботу без опадів, удень невеликий короткочасний дощ, можлива гроза. Температура вночі 10-12°, вдень 21-23°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 15 травня найвища температура вдень була +30,2° у 1925 р., найнижча вночі -0,1° у 1927 р.

16 травня в Україні без опадів, лише вдень у західних областях помірний, у південних областях невеликий короткочасний дощ, подеколи грози.

Вітер південно-східний, на півдні та сході країни північно-східний, 5-10 м/с. Температура в східних і південних областях уночі 11-16°, удень 23-28°; на решті територій уночі 9-14°, удень 20-25°, у західних областях 16-21°.

У Києві в неділю без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-13°, удень 22-24°.

14 травня температура води в Чорному й Азовському морях була 13-18°, у Дніпрі в межах Києва 14°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА