14:13 15.05.2021

Екс-віце-прем'єр Зубко заявляє, що ніколи не користувався пільгами або безкоштовним службовим житлом

2 хв читати
Екс-віце-прем'єр Зубко заявляє, що ніколи не користувався пільгами або безкоштовним службовим житлом

Колишній віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко заявляє, що ніколи не користувався ні пільгами, ні безкоштовним службовим житлом, а будинок в Конча-Заспі офіційно орендує і декларує.

"... точно не чекав почути своє прізвище після засідання РНБОУ. Та й таке буває. Але бути публічною людиною – не лише здорово, це ще й відповідальність. І тому кожен з нас, державних діячів, хто агітує за рух до Європи і впровадження європейських стандартів публічності, повинен відповідати на публічні питання, в тому числі - де живеш, і скільки це тобі коштує. Я готовий", - написав Зубко на своїй сторінці в Facebook в суботу.

Він наглосив, що під час своєї роботи народним депутатом України, в Адміністрації президента та уряді України ніколи не користувався ні пільгами, ні безкоштовним службовим житлом.

"До речі, пільги для урядовців, дійсно ми скасували у 2014 році. Житло завжди орендував, а з 2016 року офіційно орендую, проживаю, декларую і оплачую будинок в 265 кв метрів (132,5 кв. метрів житлових, 132,5 кв. метрів підвальних) в базі (або зоні) відпочинку Конча-Заспа. Я публічна людина, і тому публікую фото будинку і фото платіжних доручень за своє житло - і під час роботи в Уряді, і під час президенства Зеленського. Це не є державною таємницею", - додав Зубко, прикріпивши фотокопії відповідних квитанцій.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 14 травня було порушено питання державних земель і будинків у Конча-Заспі і Пущі-Водиці та осіб, у користуванні яких вони перебувають.

Зеленський доручив провести повний аудит земель і будинків у Конча-Заспі та Пущі-Водиці, і встановити повний перелік осіб, які там проживають.

Серед переліку людей - міністри часів екс-президента Віктора Януковича - Дмитро Табачник і Раїса Богатирьова, колишній віце-прем'єр Геннадій Зубко і директор департаменту корпорації "Богдан" Олександр Ільїн, колишні судді, прокурори, правоохоронці, митники, податківці, "люди на прізвище Піскун, Ландик, Васюник".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА