Інтерфакс-Україна
15:16 15.05.2021

На вулиці Льва Толстого в Києві частково обмежать рух до 27 червня

1 хв читати
На вулиці Льва Толстого в Києві частково обмежать рух до 27 червня

У Києві на вулиці Льва Толстого частково обмежать рух із 7:00 16 травня до 27 червня, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Починається капітальний ремонт вулиці Льва Толстого. Буде оновлено ділянку між вул.Митрополита Липківського та вул. Тарасівською", - наголошується в повідомленні.

На першому етапі роботи виконуватимуть на частині від вул.Назарівської до вул. Тарасівської (у напрямку вул. Володимирської).

Ремонт виконають у комплексі з капітальним оновленням двох шляхопроводів на вул. Льва Толстого, щоб двічі не обмежувати рух.

Під час ремонту рух буде частково обмежено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поки триватиме запуск Офісу Військового омбудсмана, можливі затримки з опрацюванням скарг військових та членів їх родин - Решетилова

17 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Безпека може бути гарантована, якщо домовленості, зокрема у Вашингтоні, будуть реалізовані - Зеленський

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА