08:53 16.05.2021

Зеленський ушанував пам'ять жертв політичних репресій: Символом злочинів тоталітарної системи став Биківнянський ліс

1 хв читати
Зеленський ушанував пам'ять жертв політичних репресій: Символом злочинів тоталітарної системи став Биківнянський ліс

Символом злочинів тоталітарної системи з застосування варварських методів розправи став Биківнянський ліс на околиці Києва, який став місцем таємного поховання жертв політичних репресій у 1937-1941 роках, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Тоталітарна система застосовувала варварські методи розправи, руйнуючи тисячі доль і перетворюючи тисячі людей на таборовий пил. Горезвісним символом цих злочинів є Биківнянський ліс на околиці Києва. Упродовж 1937-1941 років він був місцем таємного поховання жертв політичних репресій, закатованих і розстріляних НКВС у київських в'язницях", - цитує прес-служба президента слова Зеленського.

Як зазначається, на в'їзді в Національний історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили" поставили кошик квітів від президента до меморіального знаку.

У прес-службі зазначили, що, на думку істориків, кількість похованих у Биківнянському лісі може становити до 100 тис. людей.

"Пам'ятаючи це, сучасне покоління незалежних українців і українську державу завжди має ставити захист життя, здоров'я, свободи і гідності кожної людини як найвищу цінність", - наголосив глава держави.

"Вшановуємо сьогодні пам'ять кожного загиблого і схиляємо голови перед тими, хто пережив пекло політичних репресій. Вічна їм пам'ять", - сказав Зеленський.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА