13:44 17.05.2021

Рада у п'ятницю заслухає Шмигаля

2 хв читати
Рада у п'ятницю заслухає Шмигаля

У п'ятницю під час години питань до уряду народні депутати заслухають прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"У п'ятницю буде в стінах парламенту прем'єр-міністр України, який звітуватиме за пропозицією, що надійшла від профільного комітету з питань охорони здоров'я... щодо виконання постанови Верховної Ради, пов'язаної з вищезазначеною проблемою (що стосується профілактики і боротьби з коронавірусною інфекцією, проведенням вакцинації, забезпеченням медичних закладів усім необхідним для протидії COVID-19 - ІФ)", - сказав Разумков на брифінгу в понеділок у Києві.

Водночас він наголосив, що для того, щоб оцінити роботу міністра охорони здоров'я Максима Степанова, необхідно передусім заслухати його звіт.

"Тут не я маю визначати. Спочатку потрібно заслухати звіт, що для себе визначає як перемоги або недоліки міністр, а далі це обговорюватимемо. Але якщо ми говоримо загалом про ситуацію, то це спільна відповідальність Кабінету Міністрів", - відповідаючи на запитання, які Разумков бачить досягнення і невдачі Степанова.

Спікер також зазначив, що на його голосування стосовно відставки Степанова впливатиме багато чинників, зокрема і його звіт про роботу.

"Я орієнтуватимуся на колег і на позицію профільного комітету. Багато чинників, які впливатимуть на моє рішення, зокрема й звіт міністра, який ми з вами маємо почути. Думаю, що виходячи з цього я й сформую свою позицію", - наголосив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА