16:23 18.05.2021

Експертна рада при Мінкультури оприлюднила список проектів "Великої реставрації"

1 хв читати
Експертна рада при Мінкультури оприлюднила список проектів "Великої реставрації"

Експертна рада при Міністерстві культури та інформаційної політики оголосила список із 109 проектів реставрації пам'яток культурної спадщини, що увійшли до проекту "Велика реставрація", який є частиною президентської програми "Велике будівництво".

"Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує перелік проектів із реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, зокрема замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, сформований із урахуванням рейтингу, що взяли участь у відборі в рамках проекту "Велика реставрація" у межах президентської програми "Велике будівництво", - йдеться у повідомленні прес-служби Мінкультури.

Зазначається, що відбір проектів провела експертна група (рада) шляхом оцінки кожного з них і подальшого формування рейтингу проектів. Об'єкти обрані на всій території України.

"До програми допущено 109 проектів. Їх перелік сформований із урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів, а також середньої оцінки проекта (першими у переліку зазначені проекти, які набрали найбільшу суму балів)", - йдеться у повідомленні.

До першої п'ятірки проектів увійшли ремонтно-реставраційні роботи семінарської церкви Резиденції буковинських митрополитів у Чернівцях, Онуфріївської вежі Києво-Печерської Лаври у Києві, комплексна реставрація Замкового комплексу в смт Олеську Львівської області, реставрація Троїцької надбрамної церкви Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, комплексна реставрація Замкового комплексу в Підгірцях Львівської області.

Повний перелік оприлюднений на сайті відомства за посиланням

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА