Інтерфакс-Україна
07:51 19.05.2021

Капітан харківської податкової міліції за $50 тисяч обіцяв допомогти закрити кримінальну справу - ДБР

1 хв читати
Капітан харківської податкової міліції за $50 тисяч обіцяв допомогти закрити кримінальну справу - ДБР

Слідчі територіального управління ДБР у Києві повідомили про підозру у зловживанні впливом (ч.2 ст.369-2 КК України) капітану податкової міліції, оперуповноваженому Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Харківській області.

"У 2020 році він запропонував підприємцю за винагороду в 50 тис. дол. допомогти закрити кримінальну справу про завищення підприємством податкового кредиту. Зокрема, він обіцяв вплинути на колегу - слідчого ДФС, щоб той закрив провадження "у зв'язку з відсутністю складу злочину", - повідомляється на офіційному сайті ДБР.

За інформацією відомства, податківець обіцяв, що половина необхідної суми піде для слідчого ДФС, а решта - на виведення податкового кредиту фірми підприємця з переліку ризикових.

У 2021 році податківець отримав від потерпілого частину коштів (110 тис. грн).

Досудове слідство триває. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід - управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Чехія у 2026–2030 роках щороку виділятиме понад 40 млн євро в межах програми відновлення України

Українські рятувальники проходять зовнішню переатестацію INSARAG у Польщі - ДСНС

Речник МЗС Тихий на погрози Путіна: РФ не перемагає, треба серйозно посилити на неї тиск

Європа готова надати гарантії безпеки Україні у день підписання мирної угоди – Макрон

Зеленський: Франція та інші країни хочуть наблизити мир, поки не бачимо цих сигналів від РФ

Суди переважно стають на бік громадян, які не можуть податись на єВідновлення через втрату документів – нардеп Шуляк

Зеленський щодо сценарію Південної Кореї в Україні: Все можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА