07:57 19.05.2021

Пріоритетом влади найближчим часом буде робота з протидії нелегального ринку нафтопродуктів

2 хв читати
Пріоритетом влади найближчим часом буде робота з протидії нелегального ринку нафтопродуктів

Заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко заявила, що пріоритетом влади найближчим часом буде робота з протидії нелегального ринку нафтопродуктів, повідомляє прес-служба глави держави.

"Юлія Свириденко зазначила, що пріоритетом влади найближчим часом буде робота для боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, через який бюджет недоотримує до 20 млрд грн. За її словами, Президент і уряд готові розглянути пропозиції представників ринку щодо кроків, які необхідно здійснити, щоб позбавити Україну від нелегальних продавців нафтопродуктів", - йдеться в повідомленні.

Також Свириденко обговорила з представниками основних операторів ринку нафтопродуктів України, чим обумовлено зростання цін на заправках, повідомляє прес-служба глави держави.

"Під час розмови в Офісі Президента учасники зустрічі зазначили, що зростання цін на заправках зумовлене як подорожчанням сировини на світових ринках, так і нелегальним ринком нафтопродуктів всередині країни, а також системним ухиленням від сплати податків нафтопереробниками. Це призводить до того, що компанії, які працюють на ринку прозоро, програють конкуренцію за споживача менш доброчесним постачальникам пального", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, представники операторів зазначили, що підтримують встановлення чесних і прозорих умов для роботи бізнесу.

У прес-службі нагадали, що 14 травня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою запроваджується граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр). Такий крок був здійснений з метою запобігання необґрунтованому зростанню цін на пальне у роздрібних мережах.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА