17:50 19.05.2021

Аваков обговорив із головнокомандувачем армії Пакистану співпрацю в підготовці офіцерів

1 хв читати
Аваков обговорив із головнокомандувачем армії Пакистану співпрацю в підготовці офіцерів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з головнокомандувачем армії Пакистану Камаром Джаведом Баджвою (Qamar Javed Bajwa) обговорили питання співпраці двох країн у сфері підготовки офіцерів Національної гвардії України, взаємного визнання водійських посвідчень, а також обміну інформацією в боротьбі з транснаціональною злочинністю та тероризмом, повідомляється на сайті МВС України у середу.

За словами Авакова, Україна та Пакистан можуть вже найближчим часом врегулювати міграційні питання та відкрити туристичні й ділові можливості для двох країн. "При двосторонньому бажанні Україна та Пакистан можуть дуже швидко встановити контакти між міністерствами внутрішніх справ наших країн, вирішити міграційні питання і відкрити шляхи для туристів та бізнесменів", - сказав міністр.

Він запросив представників військових формувань Пакистану відвідати Україну, коли відбуватимуться навчання підрозділів системи МВС за участю авіації. "Крім того, ваші військові зможуть подивитися як відбувається підготовка пілотів системи МВС", - сказав Аваков.

Головнокомандувач Армії Пакистану, у свою чергу, наголосив, що Ісламабад прагне до поглиблення двосторонньої співпраці між країнами.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА