Інтерфакс-Україна
20:05 19.05.2021

Colonial Pipeline підтвердила повідомлення про виплату викупу хакерам

1 хв читати
Colonial Pipeline підтвердила повідомлення про виплату викупу хакерам

Керівництво американської компанії-оператора трубопроводу Colonial Pipeline підтвердило виданню Wall Street Journal факт виплати викупу хакерам у розмірі $4,4 млн.

В інтерв'ю WSJ виконавчий директор Colonial Pipeline Джозеф Блант повідомив, що таке рішення було викликано необхідністю швидкого відновлення роботи трубопроводу після хакерської атаки, яка поставила під загрозу постачання паливом Східного узбережжя США. "Я розумію, це рішення було сильно суперечливим. Воно далося мені нелегко", - сказав він.

Блант зазначив, що схвалив виплату викупу, оскільки в керівництві компанії-оператора не були до кінця обізнані, наскільки серйозно ця кібератака порушила роботу систем, і скільки часу може піти на її усунення. "Але це рішення було правильним для країни", - додав він.

Напередодні агентство Bloomberg із посиланням на джерела повідомило, що компанія-оператор американського трубопроводу Colonial Pipeline заплатила близько $5 млн хакерам за відновлення своєї комп'ютерної мережі.

Робота продуктопроводу, яким доставляють пальне з Техасу на Східне узбережжя США, була паралізована хакерською атакою 7 травня. 11 травня компанія-оператор Colonial Pipeline оголосила про поступове відновлення роботи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина дістала зазнала поранень внаслідок атаки російських дронів на Бориспіль – КОВА

Гуртожиток і об'єкт інфраструктури уражені внаслідок масованої атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА