Інтерфакс-Україна
06:50 20.05.2021

Мешканка Харківської області, яка намагалася позбутися новонародженого сина, постане перед судом

1 хв читати
Мешканка Харківської області, яка намагалася позбутися новонародженого сина, постане перед судом

Лозівська окружна прокуратури Харківської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо 41-річної місцевої жительки, яка кинула свою новонароджену дитину у вигрібній ямі громадського туалету біля залізничного вокзалу станції Панютине.

Як повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури, жінці інкримінується замах на умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини відразу після пологів (ч. 2 ст. 15, ст. 117 КК України).

"Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 5 років або позбавленням волі на той самий строк", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, уранці 27 березня жінка поклала в пакет і залишила в ямі туалету загального користування біля залізничного вокзалу станції Панютине свого новонародженого сина. Немовля врятували і доставили до реанімаційного відділення Лозівської центральної районної лікарні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА