Інтерфакс-Україна
07:45 21.05.2021

З початку доби російські найманці на Донбасі двічі порушили режим тиші

1 хв читати
З початку доби російські найманці на Донбасі двічі порушили режим тиші

З початку поточної доби російські найманці на Донбасі двічі відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі, без втрат. За минулу добу зафіксовано 10 обстрілів противника, повідомили в прес-центрі штабу ООС.

"Станом на 7:00 ранку, 21 травня, зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню", -сказано в ранковому зведенні на сторінці штабу в Facebook у п'ятницю.

Зокрема, поблизу Пісків противник відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру і великокаліберних кулеметів. У передмісті Водяного російські найманці застосували ручні і станкові протитанкові гранатомети.

"За минулу добу, 20 травня, в районі проведення операції Об'єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 10 разів порушили режим припинення вогню ... Втрат серед наших захисників немає. На обстріли противника наші захисники відкривали вогонь", - додали в штабі.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА