Інтерфакс-Україна
20:53 22.05.2021

Біля посольства Білорусі в Києві правоохоронці затримали білоруського активіста

1 хв читати
Біля посольства Білорусі в Києві правоохоронці затримали білоруського активіста

У Києві біля посольства Білорусі силовики затримали білоруського активіста за протест і спробу перекинути через паркан диппредставництва мішок із гноєм. Правоохоронці склали протокол і відпустили затриманого, повідомила білоруська служба "Радіо Свобода".

"Білоруський активіст Петро Маркелов, який вже кілька місяців живе в Україні, був затриманий при спробі провести акцію протесту біля білоруського посольства. Він збирався перекинути через паркан кілька мішків гною", - йдеться в повідомленні на сайті видання в суботу.

Активіст був затриманий правоохоронцями. При затриманні Маркелов наголошував, що своєю акцією хотів привернути увагу до подій в Білорусі та до факту смерті 21 травня політв'язня в білоруській в'язниці. Активіст пояснював, що акцію влаштував "проти посольства і влади Білорусі, а не проти України".

За інформацією видання, під час затримання один із силовиків кричав на Маркелова і погрожував, що його депортують за порушення громадського порядку.

Поліція склала на Маркелова протокол за дрібне хуліганство і відпустила. Пізніше представник оперативного управління Нацгвардії Володимир Швець вибачився за висловлювання нацгвардійця, які були сказані "в емоціях".

"Прошу вибачення за ці емоції. Але зрозумійте, ми не очікували такої провокації", - сказав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА