13:13 23.05.2021

Чоловік, який поранив двох хасидів в Умані, виявився громадянином Ізраїлю, його затримали

1 хв читати
Чоловік, який поранив двох хасидів в Умані, виявився громадянином Ізраїлю, його затримали

Правоохоронці затримали 22-річного громадянина Ізраїлю за фактом стрільби в м. Умань Черкаської області, внаслідок якої були поранені двоє його співгромадян, і відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства.

Як повідомляє поліція Черкаської області, правоохоронці встановили особу зловмисника після огляду місця події, вилучення речових доказів та опитування свідків. "У будівлі готелю між чоловіками виник конфлікт, який переріс у стрільбу. Зловмисник поранив одного хасида в грудну клітку, іншого - в руку, після чого зник у невідомому напрямку ще до приїзду правоохоронців", - йдеться в повідомленні.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про оголошення підозри та обрання затриманому запобіжного заходу, ведеться досудове розслідування.

Як повідомлялося, 22 травня близько 15:00 в поліцію Умані надійшло повідомлення про те, що на вулиці Софії Перовської сталася стрільба, внаслідок якої постраждали дві людини, громадяни Ізраїлю. Зловмисник втік з місця події. Медики швидкої допомоги госпіталізували поранених у лікарню, зараз їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров підписав призначення Шаповалова головою української команди при NSATU у Вісбадені

Генштаб ЗСУ: на Курщині росіяни завдали двох авіаударів, здійснили 196 артобстрілів

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку висока активність ворога, зафіксовано 62 атаки від початку доби

На Рівненщині згоріла дерев'яна церква 1877 року

Підписано наказ про призначення Качура на посаду керівника Нацакадемії сухопутних військ ім.Сагайдачного

Загинув житель сел. Червоний Маяк на Херсонщині через ворожий обстріл

Указ про санкції щодо проросійських пропагандистів набув чинності

Зеленський: керівником Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного стане Качур, координатором допомоги Україні - Шаповалов

Правоохоронці запобігли незаконному продажу трофейного озброєння та боєприпасів у чотирьох регіонах України

Зеленський підписав указ про санкції, які блокують проросійських пропагандистів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА