Інтерфакс-Україна
20:45 26.05.2021

Посольство України в Ізраїлі завершило евакуацію своїх громадян із Сектора Гази

1 хв читати
Посольство України в Ізраїлі завершило евакуацію своїх громадян із Сектора Гази

У середу, 26 травня, українське посольство в Ізраїлі завершило евакуацію своїх громадян із Сектора Гази, повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Шимон Бріман, експерт з ізраїльсько-українських відносин.

Він зазначив, що підготовкою операції займався особисто посол Євген Корнійчук.

"Разом із цією групою українців спецрейсом Каїр-Київ вилетіли декілька громадян Молдови та Болгарії. МЗС та МНС України у ці хвилини готують автобуси, щоб оперативно розвезти українців Гази до Харкова, Одеси, Херсона, Дніпра та Запоріжжя", - написав Бріман.

Він також розповів, що сім'я з Білорусі, яка спочатку планувала залишити Сектор Гази разом із групою українців, після того, як Лукашенко обвинуватив ХАМАС у погрозі підриву літака Ryanair, втекла до Каїра, не чекаючи на евакуацію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА