Інтерфакс-Україна
08:05 27.05.2021

Кабмін оголосив повторний конкурс на голову НСЗУ

1 хв читати
Кабмін оголосив повторний конкурс на голову НСЗУ

Кабінет Міністрів оголосив повторний конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Згідно з текстом розпорядження уряду від 26 травня, тестування кандидатів відбудеться 8 червня.

Як повідомлялося, попередній конкурс на посаду голови НСЗУ відбувся на початку квітня 2021 року.

За його результатами до шорт-листа кандидатів на посаду голови Служби увійшли три кандидати, зокрема двоє вихідців із НСЗУ - тимчасово виконувач обов'язків голови НСЗУ Андрій Віленський і директор департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко. Третім кандидатом був засновник консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадим Арістов.

Водночас міністр охорони здоров'я Максим Степанов не назвав переможця конкурсу.

Уряд також ухвалив розпорядження про проведення повторних конкурсів на голову держрезерву, держсекретарів Мінприроди та МОН, а також першого заступника голови "Укравтодору".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА