Інтерфакс-Україна
10:56 27.05.2021

Голосіївський суд закрив провадження про притягнення Тупицького до адмінвідповідальності

1 хв читати
Голосіївський суд закрив провадження про притягнення Тупицького до адмінвідповідальності

Голосіївський районний суд Києва закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності екс-голови Конституційного Суду України (КС) Олександра Тупицького.

Відповідне рішення суд оголосив у четвер.

"Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності Тупицького... за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.172-6 (порушення вимог фінансового контролю), ч.2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП закрити", - йдеться в рішенні суду.

Як повідомлялося, в лютому 2021 року Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало до суду два протоколи щодо адмінпорушень Тупицького.

Протоколи стосуються дій Тупицького в умовах конфлікту інтересів під час участі в голосуванні за рішення КС з електронного декларування та недекларування ділянок в АР Крим.

Трансляція засідання відбувалася на YouTube-каналі "Судова влада"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України "подякувало" грузинській владі за невведення санкцій проти РФ та допомогу в їх обході

В ОП спростували повідомлення, що Умєров нібито відмовився повертатися в Україну

Румунія була змушена евакуювати мешканців селища, брутальна ескалація терору з боку Росії загрожує не тільки Україні - Сибіга

Суд виніс вирок підпалювачу релейних шаф УЗ – 15 років з відшкодуванням збитків

Україна готова надати допомогу Польщі у розслідуванні диверсії на залізниці - Сибіга

Макрон: Все готово для миру, лише РФ відмовляється і хоче продовжувати війну

У порту "Ізмаїл" загорілося турецьке судно-газовоз ORINDA після нічної атаки РФ

Макрон та Зеленський відвідали штаб-квартиру "багатонаціональних сил" для України в Парижі

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА