16:29 27.05.2021

Голова Донецької ОДА планує добитися будівництва аеропорту в області

1 хв читати
Голова Донецької ОДА планує добитися будівництва аеропорту в області

Голова Донецької обласної державної адміністрації (ОДА) Павло Кириленко заявив, що доб'ється будівництва аеропорту в області.

"Маріуполь розташований від лінії фронту за 25 км, і це місто, що розвивається. Краматорськ - населення було 100 тис. жителів, зараз - 200 тис., розташований на відстані 40-45 км від лінії фронту. За нормативами (аеропорт - ІФ) будувати не можна ні там, ні там... Але це не означає, що ми не будуватимемо. Ми будуватимемо, ми змінимо ці умови, ми приймемо ці ризики, але це буде", - сказав він під час форуму UkraineInvest Talks: Dnipro в четвер у Дніпрі.

За словами Кириленка, області категорично не вистачає аеропорту, оскільки найближчі розташовані або в Харкові, або в Запоріжжі.

Як повідомлялося, в лютому поточного року президент Володимир Зеленський заявив, що Україна планує побудувати новий аеропорт на Донбасі.

За його словами, для будівництва нового аеропорту буде визначено місце між Луганською та Донецькою областями, і вже цього року планується розпочати проектування "нового серйозного аеропорту" для цих двох областей.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА