Інтерфакс-Україна
13:18 28.05.2021

Перший "Харківський трамвай" буде презентовано у вересні - в.о. мера

2 хв читати
Перший "Харківський трамвай" буде презентовано у вересні - в.о. мера

Перший трамвайний вагон у межах проекту "Харківський трамвай" буде презентовано у вересні поточного року, повідомив в.о. мера Харкова Ігор Терехов.

"Сьогодні разом з інвестором у нас досягнуто домовленості, що інвестор закупив лінію з виробництва трамваїв, це імпортна лінія, і ми презентуватимемо трамвай харківської зборки - фактично повний аналог трамваїв Skoda", - сказав він під час форуму UkraineInvest Talks: Dnipro.

Терехов додав, що це дуже важливо з огляду на необхідність глобального оновлення трамвайного парку.

"Ресурс закінчується, ми повністю оновимо трамвайний парк у Харкові", - сказав в.о. міського голови.

Як повідомлялося, проект із виробництва харківських низькопідлогових трамваїв реалізується спільно з міською владою на базі бізнес-парку "Екополіс ХТЗ" у Харкові, у створення трамвая власник групи DCH бізнесмен Олександр Ярославський має намір інвестувати EUR5,5 млн.

Говорячи про проекти оновлення громадського транспорту міста, Терехов нагадав про закупівлю автобусів двох типорозмірів - 6 і 8 м (турецькі автобуси Karsan - ІФ) з двигунами Євро-6.

"Ми повністю зробили логістику, щоб усі маршрути в Харкові працювали як годинник. На першому етапі 150 автобусів, потім ми домовилися з лізинговою компанією, і з компанією-виробником із локалізації, в подальшому контракт. Меморандум у нас підписано на 500 автобусів", - нагадав він.

Терехов висловив сподівання, що в подальшому вироблятиметься набагато більше автобусів, оскільки збирати їх будуть уже в Харкові, але не уточнив на базі яких потужностей відбуватиметься складання.

Як повідомлялося, меморандум про співпрацю між міськрадою Харкова і турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan було підписано у квітні 2021 року в Харкові під час міжнародного форуму "Муніципальна інфраструктура: розвиток та комфорт міст". Планується створення 300 робочих місць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА