08:08 29.05.2021

Житель Харківщини самовільно захопив ділянку з пам'ятником археології та засіяв її пшеницею

1 хв читати
Житель Харківщини самовільно захопив ділянку з пам'ятником археології та засіяв її пшеницею

Житель с.Сподобівка Харківської області підозрюється у самовільному захопленні земельної ділянки, на якій розташовано об'єкт історико-культурної спадщини (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

"У період часу з 2020 року до травня 2021 року зловмисник захопив земельну ділянку, що належить до земель історико-культурної спадщини. На ній він здійснював посів озимої пшениці", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

За даними досудового слідства, 43-річний чоловік знав, що між його ділянкою та ділянкою, якою володіє його дружина, є землі історико-культурної спадщини площею 0,9 га. Там знаходиться поселення Сподобівська Дуванка-1, визнана пам'яткою археології місцевого значення відповідно до наказу Міністерства культури України від 27.03.2013 №228, та належить до бронзового віку II тис. до н.е. і салтівської культури VIII - IX ст. н.е. Там був культурний шар бронзового століття і раннього середньовіччя, що містить уламки ліпних глиняних посудин.

Санкція статті, інкримінованої підозрюваному, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 4 років або позбавлення волі на строк до 2 років.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА