Інтерфакс-Україна
14:59 30.05.2021

Україна стала другою країною у світі за кількістю заходів, проведених у рамках Тижня "Відкритого уряду" – прем'єр

1 хв читати
Україна стала другою країною у світі за кількістю заходів, проведених у рамках Тижня "Відкритого уряду" – прем'єр

Україна стала другою в світі країною за кількістю заходів, проведених в рамках тижня "Відкритого уряду", який проходив 17-21 травня в рамках міжнародної ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму щотижневому звіті про діяльність Кабміну, оприлюдненому у Фейсбуці. Він уточнив, що під час тижня "Відкритого уряду" в нашій країні в цілому відбулося 105 публічних заходів.

"На національному рівні та в різних куточках України проходили зустрічі, круглі столи, засідання консультативно-дорадчих органів, презентації, вебінари з питань відкритого урядування, зокрема залучення громадськості до прийняття рішень, розвитку електронної демократії, антикорупційної політики тощо", – написав прем'єр.

Він пообіцяв, що Кабінет міністрів і в майбутньому "приділятиме особливу увагу питанням відкритості, прозорості та співпраці з громадянським суспільством".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА