20:49 31.05.2021

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом конфлікту зі стріляниною в Києві, внаслідок якого постраждали двоє людей

1 хв читати
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом конфлікту зі стріляниною в Києві, внаслідок якого постраждали двоє людей

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом конфлікту зі стріляниною, що сталася в понеділок, 31 травня, в Печерському районі Києва, повідомив голова поліції столиці Андрій Крищенко.

"Попередньо встановлено, що між двома бізнес-партнерами - киянином, 1972 року народження, і громадянином іншої держави, 1978 року народження, виник конфлікт, який переріс у бійку. В подальшому за іноземця заступилися його двоє знайомих. У цей момент киянин дістав зброю і декілька разів вистрілив у бік опонентів", - розповів Крищенко, повідомляє прес-служба Національної поліції в соцмережі Facebook.

Унаслідок один із чоловіків госпіталізований із легкими тілесними ушкодженнями обличчя, а інший - із пораненням голови.

Зазначається, що після бійки іноземець зі своїми знайомими сіли в машину і поїхали в невідомому напрямку. Для розшуку авто в Києві було введено спеціальну поліцейську операцію. Менше ніж за годину розшукуваний автомобіль патрульні поліцейські зупинили в Подільському районі столиці.

"В авто перебував чоловік із пораненням голови. Ми встановили його особу. Це - 37-річний уродженець Херсона, який перебуває у розшуку місцевою поліцією за скоєння вбивства. Наразі чоловік перебуває у лікарні під охороною працівників поліції. На місці, де трапилась подія, ми вилучили декілька гільз, травматичний пістолет та дозвільні документи на нього. Киянина госпіталізували з легкими тілесними ушкодженнями", - додав Крищенко.

 

ОСТАННЄ

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

Рубіо про реакцію Сікорського щодо Starlink: Ніхто не погрожував відключити Україну

Рубіо прибуде до Саудівської Аравії для переговорів з Україною 10 березня

Трамп про перспективи України без військової допомоги США: Вона може не вижити в будь-якому випадку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА