Інтерфакс-Україна
08:09 01.06.2021

За минулу добу російські найманці на Донбасі 10 разів порушили режим тиші, без втрат

2 хв читати
За минулу добу російські найманці на Донбасі 10 разів порушили режим тиші, без втрат

За минулу добу російські найманці на Донбасі 10 разів відкривали вогонь по українських позиціях, без втрат. З початку поточної доби вівторка порушень режиму тиші з боку супротивника не зафіксовано, повідомили в прес-центрі штабу ООС.

"За минулу добу, 31 травня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано 10 порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, з яких 8 - обстрілів по позиціях українських військових, одне дистанційне мінування і один проліт ворожого БПЛА типу "Орлан 10" із перетином лінії розмежування... Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає", - йдеться в ранковому зведенні штабу на сторінці в Facebook у вівторок.

Зокрема, поблизу Водяного противник двічі відкривав вогонь з мінометів 120-го калібру і гранатометів різних систем, а біля населеного пункту Шуми - з мінометів 82-го калібру.

У районі населеного пункту Гнутове російські найманці вели вогонь з мінометів калібру 82-мм, автоматичних станкових і станкових протитанкових гранатометів по позиціях ООС.

Неподалік Авдіївки противник застосував у напрямку українських позицій автоматичні станкові гранатомети, а у Майорська двічі - ручні протитанкові гранатомети і великокаліберні кулемети.

Поблизу селища Золоте-4 зафіксовано обстріл зі стрілецької зброї.

У населеного пункту Зайцеве російські найманці здійснили дистанційне мінування з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2.

Крім цього, в напрямку населеного пункту Санжарівка було зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату типу "Орлан-10" із перетином лінії розмежування. БПЛА противника був вчасно подавлений засобами РЕБ.

"Станом на 7:00 ранку, 1 червня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано", - констатували в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА