Інтерфакс-Україна
18:47 01.06.2021

Українські військові створили новий боєприпас підвищеної дальності для РСЗВ "Град"

1 хв читати
Українські військові створили новий боєприпас підвищеної дальності для РСЗВ "Град"

Низка підприємств українського оборонно-промислового комплексу в спільній кооперації за договором з Міністерством оборони України створили новий вітчизняний боєприпас підвищеної дальності для реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Град" - 122-мм реактивний снаряд "Тайфун-1", повідомляє прес-служба Мініоборони у вівторок.

Зазначається, що успішні випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122-мм "Тайфун-1" було здійснено на полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів "Широколанівський" на Миколаєвщині.

"Міністерство оборони сьогодні фінансує вітчизняні підприємства для виготовлення визначених зразків техніки та озброєння навіть за тієї умови, що для створення, випробовування та введення їх в експлуатацію може знадобитися від 3 до 5 років. Тоді як Збройні сили України мають бути забезпечені всім необхідним уже сьогодні", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що дослідні зразки "Тайфуну-1" безпосередньо розробило держпідприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держдеп США рекомендує громадянам підготувати заповіт і побажання щодо похорону перед подорожжю до Росії

Херсонська ТЕЦ не може працювати у звичайному режимі через удари РФ – глава "Нафтогазу"

Клименко представить кандидатури на заміну очільника ДПСУ, а Дейнеко продовжить роботу в МВС - Зеленський

Запрацювала інклюзивна версія сайту ДП "Ліси України"

Зеленський: Відсьогодні Іващенко продовжить служити країні на позиції керівника воєнної розвідки України

Росіяни вдарили по Харкову "Іскандерами", постраждали 30 осіб

У призначенні Буданова керівником ОП є ризик отримати закриту політико-силову вертикаль — Фріз

"Рарог" розширився до рівня бригади

У Харкові вже 19 постраждалих, серед них 6-місячна дитина

Призначення Буданова керівником Офісу президента - сигнал військовим щодо можливості будувати карʼєру після війни - Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА