07:13 02.06.2021

Дебатів між кандидатами на пост ректора Каразінського університету не буде

2 хв читати
Дебатів між кандидатами на пост ректора Каразінського університету не буде

Дебати між кандидатами на посаду ректора Харківського національного університету (ХНУ) ім.Каразіна директором навчально-наукового інституту "Фізико-технічний факультет" Ігорем Гіркою і деканом юридичного факультету Тетяною Кагановською не відбудуться.

Як повідомляється на офіційному сайті ХНУ, таке рішення одноголосно прийняв оргкомітет, розглянувши звернення Гіркіна, який повідомив про згоду конкурентки на проведення дебатів.

"Розглянувши звернення, Організаційний комітет відзначає, що підтримує будь-які форми комунікації кандидатів із виборцями, зокрема й дебати між ними, і зробив би для їх організації все можливе, якщо б таке звернення надійшло хоча б за декілька днів, а не в передостанній день перед голосуванням", - йдеться в повідомленні.

"Організувати такий складний і відповідальний захід як публічні дебати кандидатів за декілька годин до кінця дня немає найменшої можливості", - вважають в оргкомітеті.

Його члени стверджують, що протягом передвиборчого періоду забезпечив усі необхідні умови для інформування стосовно програми кожного з кандидатів.

В оргкомітеті також висловлюють надію, що другий тур виборів ректора, призначений на 2 червня, відбудеться чесно.

"Оргкомітет бажає кандидатам успіху й впевнений, що голосування під час другого туру, 2 червня 2021 року, відбудеться чітко й організовано, із дотримання всіх норм і правил чесних виборів, а його результати сприятимуть подальшому впевненому розвитку Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, плідній роботі викладачів і працівників, успішному навчанню студентів", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в лютому цього року Віль Бакіров, який був беззмінним керівником Каразінського університету з 1998 року, заявив про намір покинути посаду і зосередитися на наукових і освітніх проектах.

26 травня відбувся перший тур виборів, в якому взяли участь 4 кандидати. До другого туру пройшли директор навчально-наукового інституту "Фізико-технічний факультет" Ігор Гірка і декан юридичного факультету Тетяна Кагановська.

Джерело:

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА