Інтерфакс-Україна
07:31 02.06.2021

Через негоду знеструмлено 50 населених пунктів у 3 областях України

1 хв читати
Через негоду знеструмлено 50 населених пунктів у 3 областях України

Унаслідок негоди без електроенергії залишилися 50 населених пунктів у трьох областях України, повідомили в прес-службі ДСНС.

"Станом на 7 год. 2 червня в результаті ускладнення погодних умов (пориви вітру, гроза) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлені 50 населених пунктів у 3 областях, а саме Дніпропетровській - 38, Донецькій - 6 і Запорізькій - 6", - сказано в ранковому зведенні на сайті відомства в середу.

До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експосадовець часів Януковича Портнов застрелений в Мадриді - Reuters

ЄС вже планує 18-й пакет санкцій проти Росії - Пісторіус

Туск вважає, що залучення Польщі, Франції, Німеччини, Англії, Італії та США є ключовим у санкційному процесі проти РФ

Трамп припустився помилок у переговорах з Росією, вважає міністр оборони Німеччини

Генштаб підтвердив ураження об'єкта ВПК РФ – заводу напівпровідникових приладів в Орловській області

Зеленський підписав закон щодо безперешкодної торгівлі з європейськими партнерами під час переходу на оновлені правила походження

Внаслідок нічних авіаударів по Купʼянську і Нечволодівці постраждали троє мирних жителів

Україна готова сприяти збільшенню самодостатності африканських партнерів, зокрема завдяки українським агротехнологіям

Туск: Україна має бути в НАТО, це питання нашої безпеки, а не симпатій

Третій заарештований у справі про підпали, пов’язаній зі Стармером, також є українцем – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА