Інтерфакс-Україна
11:50 02.06.2021

Понад тисяча людей зібралася біля Ради на мітинг проти впровадження в Україні ринку землі

1 хв читати
Понад тисяча людей зібралася біля Ради на мітинг проти впровадження в Україні ринку землі

Понад тисяча громадян у середу, 2 червня, зібралися біля будівлі Верховної Ради для участі в акції протесту проти впровадження в Україні ринку землі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на площі Конституції прибічники партії "Опозиційна платформа - За життя" скандують "Ні продажу української землі", тримаючи національні прапори та прапори з символікою ОПЗЖ.

"У нас триває боротьба за українську землю, яка розпочалася, тільки-но прийшла нинішня влада, й ми побачили перший законопроект, згідно з яким можна було продати землю будь-якому іноземцеві, котрий прийде в Україну. Цей законопроект був протягнутий уночі, в пандемію. Коли так сталося, наша фракція відразу звернулася до Конституційного суду. Ця боротьба триватиме, тому що ми знаємо, наскільки сьогодні чутливе, важливе й доленосне питання майбутнього нашої землі", - сказав співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко зі сцени біля будівлі парламенту.

Ситуація на мітингу спокійна, її контролюють поліцейські.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

Інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності – "Укрзалізниця"

Постачання ракет Tomahawk Україні стало б дуже сильним сигналом для Москви - глава МЗС Естонії

Рада призначила виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РФ останніми атаками знищила більше половини українського газовидобутку – Bloomberg

Рада дозволила Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб’єкти

Встановлено особу російського командира, який віддав наказ розстріляти цивільних у Куп'янську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА