Інтерфакс-Україна
13:17 02.06.2021

Поліція підозрює директора комунального підприємства Львова в розтраті майже 1 млн грн

1 хв читати
Поліція підозрює директора комунального підприємства Львова в розтраті майже 1 млн грн

Поліція повідомила про підозру директору одного з львівських комунальних транспортних підприємств у розтраті 969,5 тис. грн, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області.

"У серпні 2020 року 41-річний львів'янин, директор одного з комунальних транспортних підприємств, під час відкритих торгів підписав договір із постачальником електроенергії. Проте, користуючись своїм службовим становищем, у вересні посадовець безпідставно укладав ще кілька додаткових угод з придбання електроенергії за збільшеною ціною за рахунок комунального підприємства, чим спричинив розтрату бюджетних коштів на суму майже 969,5 тис. грн", - зазначено в повідомленні поліції.

Слідчі вже повідомили посадовій особі про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА