Інтерфакс-Україна
21:15 02.06.2021

Міненерго і МВФ проведуть експертні консультації з реформування енергосектора України

1 хв читати
Міненерго і МВФ проведуть експертні консультації з реформування енергосектора України

Міністерство енергетики України і Міжнародний валютний фонд продовжать подальшу співпрацю і проведуть експертні консультації для планування наступних кроків у реформуванні енергосектора.

Відповідної домовленості досягли міністр Герман Галущенко і глава місії МВФ в Україні Іванна Владков-Голлар на робочій зустрічі в середу, проведеної в режимі онлайн-конференції, повідомляє прес-служба Міненерго.

Сторони також обговорили виконання Україною програми реформ в енергетичній галузі та формування подальших планів.

У повідомленні уточнюється, що з боку Міненерго у зустрічі взяли участь радники міністра - екс-заступник міністра закордонних справ і екс-радниця голови правління НАК "Нафтогаз України" Лана Зеркаль та екс-перший заступник голови Мінекономіки і керівник з політичних питань Київської школи економіки (КШЕ) Павло Кухта.

Кухта уточнив у себе в Facebook, що став допомагати голові Міненерго в статусі радника на громадських засадах з середи. "Колись пан Герман дуже сильно допоміг мені в Міністерстві економіки - і я радий, що можу тепер підтримати його. Як бачите, у нас тут підібралася цікава компанія людей, які давно і системно працюють над захистом інтересів України - впевнений, що і тут нам це вдасться", - прокоментував екс-перший заступник голови Мінекономіки зустріч із МВФ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку року з прикордонних громад Сумщини евакуйовано понад 300 людей через ворожі обстріли

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА