07:12 03.06.2021

Байден привітав з обранням нового президента Ізраїлю

2 хв читати
Байден привітав з обранням нового президента Ізраїлю

Президент США Джо Байден привітав нового президента Ізраїлю Іцхака Герцога з обранням.

"Від імені народу Сполучених Штатів я тепло вітаю Іцхака Герцога з обранням на пост 11-го президента Держави Ізраїль. Протягом усієї своєї кар'єри обраний президент Герцог демонстрував свою непохитну прихильність зміцненню безпеки Ізраїлю, просуванню діалогу (...). Я впевнений, що під час його президентства партнерство між Ізраїлем і США зростатиме і поглиблюватиметься", - йдеться в заяві Байдена, опублікованій Білим домом.

Також президент США подякував президенту Ізраїлю, що йде, Реувену Рівліну, за "багаторічну службу народу Ізраїлю".

"Я з нетерпінням чекаю можливості вітати президента Рівліна в Вашингтоні найближчими тижнями, щоб вшанувати його прихильність міцному партнерству і тісній дружбі між нашими двома країнами", - зазначив Байден.

Напередодні парламент Ізраїлю більшістю голосів підтримав кандидатуру Іцхака Герцога на пост президента країни. Герцога підтримали 87 депутатів із 120 у Кнесеті. Таким чином, він змінить на цій посаді Реувена Рівліна. Він вступить на посаду 9 липня.

60-річний Герцог замолоду служив у військовій розвідці Ізраїлю, потім працював секретарем у лівоцентристському уряді прем'єра Ехуда Барака. У 2003 році його обрали до Кнесету, в 2018 році він став главою Єврейського агентства "Сохнут". У нього троє дітей.

Його батько - Хаїм Герцог - був шостим за рахунком президентом Ізраїлю.

Президент в Ізраїлі виконує, головним чином, представницькі функції, його обирає Кнесет на сім років. Заборонено одній і тій самій особі займати цей пост більше ніж на один термін.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА