12:27 03.06.2021

Виробництво 30-мм гранатометних пострілів ВОГ розпочнеться в Україні до кінця року - Міноборони

1 хв читати
Виробництво 30-мм гранатометних пострілів ВОГ розпочнеться в Україні до кінця року - Міноборони

Рішення про прийняття на озброєння та подальше серійне виробництво на базі українських підприємств 30-мм гранатометних пострілів ВОГ-17В та ВОГ-17ІН для автоматичного гранатомета типу АГС-17 українського виробництва буде ухвалено цього року за підсумками їх випробувань, повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

Як повідомляється на сайті відомства у четвер, випробування цих пострілів тривають наразі на замовлення Міністерства оборони України.

Очікується, що їх виробництво відбуватиметься з комплектувальних вітчизняного виробництва та окремих матеріалів виробництва хімічної промисловості однієї з держав-членів НАТО.

"Ми прагнемо домогтися зниження критичної залежності від імпортних боєприпасів. Це - елемент незалежності нашого оборонно-промислового комплексу та безпеки держави. Для цього, крім виробництва ВОГ, оборонне відомство опрацьовує, зокрема, питання налагодження потужностей ремонту боєприпасів. У нас для цього є склади, технічний персонал, документація, вже будуються виробничі цехи. Зниження залежності від кон'юнктурних зовнішніх ринкових та інших умов, розрахунок на власні сили, безпека виробництва боєприпасів - це запорука боєздатності ЗС України", - сказав Таран.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА