Інтерфакс-Україна
17:19 04.06.2021

На РНБО обговорили питання інтеграції України в НАТО та безпеки в південних областях

1 хв читати
На РНБО обговорили питання інтеграції України в НАТО та безпеки в південних областях

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні в п'ятницю у таємному режимі розглядала питання поглиблення інтеграції України в Північноатлантичний альянс (НАТО) й ухвалила низку відповідних рішень, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

"Друге питання на порядку денному сьогодні було про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України в Організацію Північноатлантичного договору... Питання розглядали таємно, ухвалено всі відповідні рішення, рішення ухвалювали одноголосно", - розповів Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО в п'ятницю

Перше питання, за його словами, стосувався безпеки на адміністративній межі з окупованою Автономною Республікою Крим, а також у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській і Донецькій областях.

"Питання розглядали в режимі "таємно". Йдеться про доручення президента, яке він дав 27 квітня, перебуваючи в Херсоні, опрацювати, зробити додаткові ситуації щодо гарантування безпеки саме на цих територіях... Питання ухвалено одноголосно", - розповів секретар РНБО.

Третє питання стосувалося звіту про результати проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. Звіт, за словами Данілова, було затверджено.

Загалом на засіданні РНБО в п'ятницю було розглянуто вісім різних питань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА