Інтерфакс-Україна
22:04 04.06.2021

АРМА заявило про напад на заступника голови агентства Павленка, його життю нічого не загрожує

1 хв читати
АРМА заявило про напад на заступника голови агентства Павленка, його життю нічого не загрожує

У Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), повідомили, що вранці 2 червня біля власного будинку було скоєно напад на заступника голови АРМА Володимира Павленка, загрози його життю немає .

За інформацією правоохоронних органів, невстановлені особи здійснили кілька пострілів з вогнепальної зброї, внаслідок чого Павленко отримав поранення середнього ступеня тяжкості. "Наразі посадовець перебуває у лікарні, його стан стабільний, загрози життю немає", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці АРМА в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері.

В агентстві зазначили, що сподіваються на максимально швидку і дієву реакцію правоохоронних органів щодо встановлення, затримання і покарання зловмисників.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА