Інтерфакс-Україна
13:52 06.06.2021

У Києві за добу на коронавірус захворіли 102 людини

1 хв читати
У Києві за добу на коронавірус захворіли 102 людини

За минулу добу коронавірусна інфекція COVID-19 діагностована у 102 киян, помер один хворий, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, хворі - віком від 19 до 93 років. До лікарень столиці госпіталізували 20 хворих коронавірусною інфекцією, а також 58 пацієнтів з підозрою на COVID-19 і пневмоніями.

Одужали за минулу добу в Києві 2296 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА