Інтерфакс-Україна
14:33 06.06.2021

Влада Швейцарії на час саміту Байдена й Путіна обмежить доступ у повітряний простір над Женевою за "давоською" схемою

1 хв читати
Влада Швейцарії на час саміту Байдена й Путіна обмежить доступ у повітряний простір над Женевою за "давоською" схемою

Влада Швейцарії опрацьовує заходи щодо обмеження доступу літальних апаратів у повітряний простір над Женевою на час саміту президента США Джо Байдена і президента РФ Володимира Путіна, передають швейцарські ЗМІ.

За їхньою інформацією, обмеження будуть суттєвими.

Схему обмеження доступу до повітряного простору опрацьовує швейцарське Федеральне управління з цивільної авіації спільно з ВПС Швейцарії, низкою федеральних служб і службою авіадиспетчерів.

Газета "Трибюн де Женев" пояснює, що вся ця процедура "аналогічна тій, яку використовують під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі".

Крім того, фахівці з безпеки в останні дні оглянули пляж "О-Вів" на березі Женевського озера на випадок, якщо там потрібно буде встановлювати компоненти систем ППО.

Очікується, що влада Швейцарії наступного тижня ухвалить рішення про підключення Збройних сил країни до гарантування безпеки в Женеві під час саміту. Зі свого боку поліція кантону Женева вже ухвалила рішення на час цього заходу взяти в оренду кілька одиниць бронетехніки.

Саміт Путіна з Байденом відбудеться в Женеві 16 червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК відновив електропостачання для понад 3 тис. абонентів Києва після нічної атаки

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА